Antalya klima bakım servisi

Antalya klima bakım servisiantalya-klima

Antalya merkez ve ilçelerinde yaygın teknik servis ağına ve gezici ekibe sahip firmamız her marka klimanızın bakımı garantili ve ekonomik fiyatlara yapmayı taahhüt etmekte ve ucuz garantili bakım hizmetleri sunmaktadır.

Antalya ve çevresi uzun yıllara dayanan klima bakım hizmetleri servisi alanındaki tecrübemiz ve konusunda uzman eğitimli sertifikalı klima ustaları elemanlarımız ile 7 gün 24 saat klima temizliği bakım hizmeti veriyoruz. Google arama motorunda ilk sıralarda olarak sizlere hizmet vermekte olduğumuz antalya klima servis bölümümüz tüm il ilçelerde yer almaktadır.

 

 

klima-bakım-servisi

Neden Antalya ve çevresi kullanılan klimalara bakım yapılmalıdır?

Yaz kış Antalya içi günlük yaşamımızın olmazsa olmazı haline gelen klimalardan en üstün performansı alabilmek için bakım gereklidir. Klima sisteminin sorunsuz çalışmasının yolu bakımlarının zamanında yapılmasından ve değişmesi gereken parçalarının zamanında değişmesinden geçiyor. Sistemdeki gaz kaçaklarının zamanında fark edilmesi klimanın ömrünü uzatıyor ve onarım maliyetlerini düşürüyor.

 • Antalya Klima Montaj Servisi : http://hatipelektrik.com/wp-admin/post-new.php

  541444_773664875993846_307194053_nAntalya ve çevresi bir yerden bir yere taşınması gereken klimalarınızın veya yeni aldığınız sıfır klimaların montaj işini kaliteli ekonomik fiyata ve en önemlisi garantili olarak yapıyoruz.

 • Antalya Klima Gaz Dolumu Servisi :

  Gazı biten soğutma ve ısıtma işlemini yerine getiremeyen klimalarınıza kullandığınız klima markasına ve modeline uygun gaz dolum hizmetleri veriyoruz. Antalya içi klima gaz dolum hizmetini bizden fiyat almadan yaptırmayınız

 • Antalya Klima Tamir Servisi :

  Firmamızın Antalya için teknik servis birimlerinde görevli uzman klima tamircisi ve tamir elemanları ile bozulan arızalanan her marka klimanızı yerinde tamir ediyor ve tekrar kullanımınıza sunuyoruz.

 • Antalya Klima Yedek Parça Servisi :

  Antalya içi ve çevresi ev daire ofis villa işyeri vs mekanlarınızda kullandığınız markası ne olursa olsun her model klima yedek parça satışı yapıyoruz.

 • Antalya Klima Yetkili Servisi :

  Antalya ve çevresi uzun yıllardan buyana önde gelen klima markalarının yetkili servisi olan firmamız her geçen gün servis ağını büyütmekte ve bünyesine kattığı yen markalar ile geniş kitlelere hizmet vermeye devam etmektedir.

 • Antalya Klima Servis Fiyatları :

  Firmamız klima bakımı temizliği montaj arıza tespit onarım tamir gaz dolumu yedek parça satışı klima kiralama hizmetlerinde Antalya içi ikamet eden müşterilerine özel ucuz fiyatlarla hizmet vermektedir.

 

 

 • Servis Bölgeleri

 

Ahatlı Aksu Altındağ Altınkum Altınova Arapsuyu Bayındır Barınaklar Çağlayan Çakırlar Çallı Demircikara Doğu Garajı Dokuma Döşemealtı Doyran Duraliler Dutlubahçe Fener Geyikbayırı Gülveren Güzeloba Hurma Karpuzkaldıran Kemerağzı Kepez Kırcami Kızılarık Kızılsaray Kızıltoprak Konuksever Konyaaltı Kundu Kütükçü Kuzeyyaka Lara Liman Masadağı Mazıdağı Mehmetçik Mehmet Akif Ersoy Meltem Memurevleri Menzil Sitesi Meydankavağı Meydan Muratpaşa Nebiler Odabaşı Öğretmenevleri Örnekköy Pınarbaşı Şirinyalı Soğuksu Sütçüler Teomanpaşa Tomarlar Topallı Topçular Toptancıhalı Üçgen Uncalı Ünsal Varlık Varsak Yeni Mahalle Yeniemek Yenigöl Yenigün Yeniköy Yenihal Yeşilbahçe Yeşilbayır Yeşildere Yeşilkaraman Yeşiltepe Yukarıkaraman Yüksekalan Yükseliş Zerdalilik Zeytinlik Zeytinköy