DİKKAT : Elektrik Kesintileri için 186 Arayınız.

Right Click to Save Logo

Konyaaltı Kır Mahallesi Elektrikcisi

5 sene önce ozzy tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

Konyaaltı belediyesi

Antalya Konyaaltı Kır mahallesinde elektrik arıza sorunları yaşıyorsanız 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Teknik Servis hizmet ücretiniz Arızanıza göre belirlenir. Ürün bölümümüzden ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz

Arıza büyüklüğü ve küçüklüğü göz ardı edilmeden ek ücret talep edilemez. Sitemizdeki bilgiler artık gerçek ve sorunsuz hizmetinizde antalya elektrik arıza olarak google.com sağladığı siteyi açtık eğerki tutulursa ve çok talep olursa Sistemimiz tüm antalya ve türkiye çevresine yayılacaktır. Sizlere Özel Kampanyalar yer alacaktır. En uygun Ücretlerle 7 gün 24 saat sizlere hizmet verceğiz.

Olası Arızalar

Sigorta atıyor ise o atan sigortaya bağlı prizleri çıkartın ve halen atar ise sisteminizde olası iki arıza var ya kablonuz yandı yada sigortanız arızalıdır.

Kaçak Akım roleniz sürekli atıyor ise yapmanız gereken tek şey bütün sistemde bulunan seyyar fişe kadar her şeyi çıkartın . Halen atıyor ise kaçak akım roleniz arızalanmış ola bilir . Bu arıza giderilmesi basittir.

Elektrik her yerde var ama sizde yok Sebebi Genelde Elektrik kesilmiştir sizde Bu da elektrik faturanızı yatırmadığınız dan dolayı olabilir.  Bu tür arızalarda ilk yapmanız gerekenler 186’yı arayıp arıza bildirimi yapmanız. eğerki Zor durumdaysanız belli bir ücret karşılığında elekktriğinizi ödemeniz yapıldıktan sonra bağlaya biliriz.

 

Sitemiz Elektrik arıza giderilmesi için 7 gün 24 saat antalya Konyaaltı ilçesinndeki halkına hizmet vermektedir. Teknik Servis hizmet ücretiniz Arızanıza göre belirlenir.  Aksi durumlarda Sigorta değişimlerinde Yüklenici Firmalardan alınan sigortalar Takılmaktadır.

 

İletişim : 0 (538) 593 44 40

Google Arama Motorunda "Konyaaltı Kır Mahallesi Elektrikcisi" Kelimesinde öncü sitemizle sizlere 7 gün 24 saat hizmet Sunmaktayız. Pazar günleri Resmi tatillerde ve Bayramlarda Açığız. Bizleri Google, Yandex ve diğer Arama motorlarında bulmanız ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için 0554 272 5939 Yada 0538 593 4440 aramanız yeterli olacaktır.
 • Site Pingleme:
 • Google Sitemap Pingle - live.com Sitemap Pingle
  Benzer Yazılar
  Antalya Zümrütova mahallesi elektrik ustası tüm elektrik, uydu, kamera, güvenlik alarm sistemleri işlerinizde sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. 0538 593 44 40 0554 272 59 39  Zümrütova mahallesi Tadilat işlerinizi en iyi uzman ekibimizle sizlere...
  Antalya Zerdalilik mahallesi elektrik ustası tüm elektrik, uydu, kamera, güvenlik alarm sistemleri işlerinizde sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. 0538 593 44 40 0554 272 59 39  Zerdalilik mahallesi Tadilat işlerinizi en iyi uzman ekibimizle sizle...
  Antalya Yüksekalan mahallesi elektrik ustası tüm elektrik, uydu, kamera, güvenlik alarm sistemleri işlerinizde sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. 0538 593 44 40 0554 272 59 39  Yüksekalan mahallesi Tadilat işlerinizi en iyi uzman ekibimizle sizle...
  Yorumlar ( 0 )

  Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.